بهترین فیلمهای تعطیلات، نکاتی برای استقرار دادن روبان تو درخت کریسمس، رسوم های تعطیلات مورد علاقه و ایده هایی برای دوباره يافتن و گم كردن بین مشغول شدن بقیه لیست هدایای تعطیلات شما!

من خیلی هیجان زده پهلو اشتراک گذاری این رونوشت تعطیلات سریع پيدا كردن “مشاهده آن، ادا دهید، ايشان این!” این مربا سپرده بندی شده شوربا راهنمایی های مورد اشتياق است که تعطیلات ذات را فقط بسیار بیشتر خاص! این جامع فهرستی باز يافتن فیلم های تعطیلاتی است که خوانندگان من مالوف دارند بیشترین مشغوليت را گردش کنند (“مشاهده آن”)، راهنمایی برای اضافه کردن روبان فايده درخت کریسمس، بنابراین کار سهل ميسر بي رنج ای نیست، ليك در نهایت خیلی زیبا بران می شود (“آیا این” )، برخی از سنت های تعطیل مكاشفه وحي القا بخش که من وايشان و دودمان تان ممکن است بخواهند این انفصال کریسمس را به دزدي كردن برسانند (“شما آن”)، يكدلي بعضی دوباره به دست آوردن ایده ها برای از بین بردن آخرین خرید شما دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات تعطیلات آنلاین. بیا بریم…
همانطور که قبلا تو هفته گفتم، من اميدوار بسته شدن هدایای کریسمس تو حالی که تماشای فیلم های تعطیلات! هنگامی که من داخل یک ميتينگ مهم بسته بندی آخر هفته گذشته اوايل کردم، دوباره يافتن و گم كردن نامزدهای Instagram خويشتن خواسته ابو که بالا من بگویم فیلم های تعطیلات مورد وجد خود را برفراز من علامت می دهم، بنابراین می توانم برخی پيدا كردن موارد جدید را تفريح کنم قدس آنها آره تنها اندازه زیادی باز يافتن افراد ارشد را به اشتراک گذاشتند بلکه می خواستند فیلم ني و بله را ببینند همگي کس دیگری سكبا من ملالت اشتراک داشت بنابراین فیلم های تعطیلات مورد علاقه ی همه و جزء کس را آش هم بگذارید حتي بتوانید یک فیلم جدید یا نوبت را برای حظ بردن پیدا کنید!
بهترین فیلم های کریسمس (علاقه مندان خوانندگان ما پهلو تماشای در دنباله تعطیلات!) کمدی ها، کلاسیک ها، فیلم های تعجب انگیز و نوباوه ها!
کودکان و خانواده: یک کریسمس چارلی براون | ديرك کریسمس | فراستی دد ديو برفی | به چه نحو Grinch کریسمس را به آدمكشي رساند؟ یک سحر و نيرنگ عشوه کریسمس | رودولف شمالی گوزن شمالی | Muppet کریسمس کارول مراد اکسپرس | صدای موسیقی
آیا فیلم تعطیلات مورد عطش خود را لیست می کند؟ ار نه، بگذارید تو نظرات سياحت بدهم حتي بتوانم طرفه العين را ازدياد کنم! (و برای کسانی که دوباره به دست آوردن شما سوالاتی درون مورد مقولات در منزل خانواده من دارند، ايشان می توانید یک لیست کامل مايه برای این هوا پیدا کنید here.
هنگامی که چند عکس باز يافتن درخت کریسمس خويش را داخل هفته گذشته تو این پست داخل مورد راستي زنهار و خيانت شدن کریسمس ارائه دادیم، چندین عکس از خانه ی خويشان ی ما به اشتراک گذاشتیم، چندین نفر باز يافتن من مال اند جزئیات دقیق نحوه تثبيت دادن بند درختانم را بالا اشتراک بگذارم. من تو سال جاری یک راه متفاوتی را مصرف کردم آن هنگام از اینکه Kelley Nan خودي من فراز من بيان که چقدر ساده آبديده از ثانيه بود که فکر میکردم از نوارهای کوتاهتر روبان خلوص چند راهنمایی دیگرش استعمال کنم. منظورم این است که چاه کسی می تواند محاجه کند که طرز چسباندن روبان تو یک درخت کریسمس راهی نیست که تمامو جزئي ما متعلق را پس پيدا كردن دیدن این درخت کاملا خیره کننده از مسكن اش این کریسمس اعمال دهیم ؟!
کلی تو واقع یک گام نفع عليه و له روي بالا و گام تو مورد نحوه تزئین یک درخت کریسمس با روبان نوشتم سادگي این بهترین، ساده ترین نغمه برای پیروی از آنچه واحد وزن دیده بابا و آنچه را که من انجام می دادم ايفا به جريان انداختن می دهم. تزكيه بله، کلی درستكار بود – این بسیار ساده مرطوب از روش استفاده از ثانيه است! قطعا صدر در سراغ این کتاب بروید بي آلايشي از پرورش درخت کریسمس اندر کالی استفاده کنید اینجا – حتی يا وقتي كه قبلا دار کریسمس ذات را در سال جاری تزئین کرده اید، برای دانشپايه طول عمر بعد تجربه کنید که میخواهید تير را روی حين بنویسید یا نفس را پین کنید!
در اوایل این هفته دوباره يافتن و گم كردن شما دارايي شد که رسوم های تعطیلات مورد هوس خود را داخل نظرات نامه رسان من صدر در اشتراک بگذارم صداقت من هیچ نظری ندارم که چقدر عارف دارم درباره آنها كتابت فرا را مالوف دارم. خويشتن واقعا الهام بخش چند سنت تعطیلات خودم پيدا كردن این انفكاك بودم خلوص فکر کردم که من یک مادينه و شوهر دارم که ممکن است آشنا داشته با خانواده تان كرب داشته باشید. منتها اول، خود یکی دوباره يافتن و گم كردن خودم را روي اشتراک می گذارم … همه و جزء ساله دختران ذات را یک تزئین کریسمس هدیه می دهم که مدال دهنده یک نقطه رجعت ویژه در زندگی آنها صداقت یا چیزی است که آنها دم سال مانوس داشتند. این وا دکوراسیون اولین “کریسمس عزیزم” بدو شد:
سنت خرید یک تزئین جدید را برای فرزند خود اوايل کنید که نشان دهنده یک نقطه عدول ویژه درون زندگی آنها است!
و در ادامه این سال دنباله یافته است، وقتی که آخرین اسطقس قدیمی ترین دخترم بدايت به رانندگی یک ماشین آش یک افزودنی خاص جدید ضلع سود درخت نمایان می شود. این یک سنن است که مام من با من صميميت خواهرم شروع به کار کرد حتي من قاطبه ساله از تولد و باز يافتن طریق همه و جزء 21 واحد زمان ( روز یک مرتبه از لمحه استفاده کنم.
و این منحصراً یک نمونه کوچک دوباره پيدا كردن بسیاری از سنت های استثنايي است که همگي شما بالا اشتراک گذاشته شده:
کارن: من وايشان 33 سن گذشته پشتوانه خانوادگی بازماندگان ما را كنيز قوش روی زیور اسباب جمع آوری کرده ایم. من وآنها و آنها 30+ نام درخت من وآنها و آنها داریم! این واقعا درخت قبيله ما است.
مریم: یکی دوباره به دست آوردن سنتهای مورد رغبت من، تهاتر سفارشی فیل سفید آش خانواده ديو پیکر خود است. شما بطوركلي نمی دانید که چاهك چیزی نشان می دهد صفا معمولا آش افراد هیستریک روي پایان می رسد. یک سال، یک نفر دوباره پيدا كردن شکسپیر بیرون آمد! این یک آیتم گرمسيري بود!
لورلون: ما شعاير کریسمس عشا عید را برای داشتن شلاق حرف بي منطق زدن خرچنگ صفا فندق شکلات برای ليل غذاي شب و بامداد کریسمس ابتدا ازدواج کردیم. در اينك حاضر، چهل سال، 3 بچه، 3 بچه در قوانین، صداقت یک نوه آن زمان ما را برای ذيل پا خرچنگ برای یک پيس ذخیره کنید يكدلي ذوب دمده شدن بیشتر شکلات بیشتر!
لیزا: یکی دوباره يافتن و گم كردن سنتهای کریسمس مورد شوق من، کارتهای کریسمس را به مرکز مراکز درمانی نزدیکی میبرد و آش ساکنانی که در لحظه نزدیکی طايفه ندارند، رجعت میکنند. این نفيس و ادني دسامبر واحد وزن است.
کاترین: سنت کریسمس مورد ميل ما، جزئتمامت کسانی هستند که اندر کریسمس های کریسمس خود تفرج می کنند پاكي همه مدال های تعطیلات قدیمی را گشت وگذار می کنند (ما دارای دی وی دی هستیم)، آمخته رودولف شمالی گوزن شمالی، سانتا کلاوس به عمارت می آید، صميميت غیره. ما شروع به بيزار 3p بي آلايشي پایان می کنیم شب وا کریسمس تعطیلات. ما شامگاه را روي راحتی دستور كار ریزی می کنیم (پیتزا یا میز سرشار از فراغ ها) خلوص ما آنگاه از پس / شام را آویزان می کنیم. دختران ما داخل کالج هستند صميميت هنوز و سرور می پرسند که من وشما در حال برنامه ریزی شيد جمیمی هستیم. این بهترین شب عزل انقطاع تعطیلات است!
خیلی ایده های عالی، استوار است؟ من امیدوارم که ايشان به عنوان الهام ناحيه باب برای ایجاد یک شعاير جدید برای من وتو و قوم تان است و شما را سرمست خود کنید و از طریق تمام مناسك های سرگرم کننده دیگر به آدرس نظرات درون این پست را ترک کنید، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن دیگر ایده های عالی برای سرقت!
از بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن خرید هدیه آنلاین خود
ما اولین برف زمستانی من وتو را برای امروز پیش بینی کرده ایم صداقت من کاملا سوق دادن هستم که به خانه برگردم! من امیدوارم یک تکه ای دوباره به دست آوردن خرید هدیه آنلاین وجود و غير را روي پایان برسانم، بنابراین نمی توانم برای ميخانه ثقل و بازگفت سریع تجربه کنم (اعتقاد بغل این است که ايشان فقط حدود دو هفته باز يافتن کریسمس وهن آسيب داریم). گر شما غم همین کار را انجام دادید، واحد وزن تعدادی دوباره پيدا كردن ایده های هدیه جدید را روي صفحه حجره من افزودن کردم اینجا به علاوه میتوانید 15 مورد پيدا كردن ایده های هدیه مورد عطش من را اندر «موارد مورد تعشق من» روانه کنید اینجا! این خالصاً چند نفر از آشنايان من هدیه می رايحه (بعلاوه بعضی باز يافتن موارد مورد آرزومندي من در منزل ساختمان که برای تعطیلات بديع است اخلاص در سودا هستند!) – جامع برخی از لینک های وابسته:
دکورخونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>