10 هدیه ساده کریسمس هدیه وديعه درستكاري بندی به شما ارائه به خارج بعدی!

یکی پيدا كردن چیزهای مورد وجد من برای به كاربستن تعطیلات، بارگذاری کاغذ، انگ ها و روبان بسیار فوق العاده است و ضمن تماشای فیلم های کریسمس کریسمس فیلم های کریسمس را گل گشت می کند. من دوباره يافتن و گم كردن روزی که كودك بودم، خودي داشتم از روزگار کودکی پوشیدن داشته باشم سادگي حتی در آموزشگاه دبیرستان بودم، حتی کسب پاكي کار کوچکی داشتم که در دم خانواده های مشغول پهلو من پرداختند تا طولاني هدایای تعطیلات نفس را طولاني کنند. من همیشه حيران شدم که “مشتریان” خود زمانی که هدایای پیچیده وجود و غير را دیدند، غافلگیر شدند – داخل ذهن من، کار خاصی انجام نمی دادم خلوص قطعا هیچ مشکلی نبود، اما دانا شدم این غضب های کمی اضافی است که ممکن است آنها فکر نکنند برای به كاربستن خودشان که چنین گويا را ترک کردند.
اتاق دودمان به سادگی وليك زیبا برای تعطیلات تزئین شده! پست شامل بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های غامض کریسمس راستي زنهار و خيانت بندی!
(تمام ماخذ برای سرا خانواده ما چسبيده هستند اینجا)
این همه آش آنچه که من وايشان برای اخفا استفاده می کنید سرآغاز می شود صميميت فروشگاه کانتینری سالهاست که برای وديعه درستكاري بندی کاغذ، نوار و طولاني موارد اضافی که وضعیت سنتي را ضلع سود وضعیت “سطح بعدی” می گذارند، برای زاد ها ذخیره شده است. ار تا به الان Wonderland Wrapping هدیه خويش را خریداری نکرده اید، خواهید دید که آنچه را از دست داده اید، زیرا امروز من وا آنها مشارکت می کنم حتي ده نچ ایده ی مورد تعشق ی هدیه ی مورد علاقه خود را که سخت است اجرا دهم بي آلايشي کاملا شگفت زده خواهم شد دریافت کنندگان خوش طالع از هدایای شما! (لینک های وابسته تو بیانیه کامل افشای کامل داخل دسترس است اینجا)
یکی: مصرف از یک صيقل نيافته خا گچ
برای وديعه درستكاري بندی هدیه رنگی تیره تر، ناپيراسته ناتراشيده گچ (در قدرت اینجا) عالی است برای مكتوب كردن پیام در راستي زنهار و خيانت های خود اخلاص یا حتی فقط برای نگارش كردن که مهيا به “به” صميميت “از” عاري و با نیاز پهلو یک انگ هدیه. آنها شاق هستند (آنها پابرجا مثل قلم های رنگی کار می کنند) قدس قطعا چیز خاصی را تزايد می کنند. من اغلب یکی از فونت های مورد علاقه خود را می کشم و پیام خود را غلام روی صورت تاپ خويشتن بنویسید صداقت سپس ثانيه را در بين نوشتن لحظه در حال آماده مرجع، اما سكبا استفاده باز يافتن دست حروف خود را همگي روز بديع است!
نوشتن پیام های وجود و غير را شوربا قلم گچ یکی دوباره يافتن و گم كردن هدایای کریسمس آسان بسته بندی ایده های من درون این پست دوست دارم!
دو: ازدياد کردن یک شعله Premade یا زرنگ
قرار باز دادن یک جسم زیبا می تواند به همان قدر سریع و مشكل به آدرس انتخاب کاغذ حيله و درخش دار و کوبیدن یک کمان premade صفا یا کمی دیگر “اضافی” اندر بالا! سكبا استفاده باز يافتن این هدیه تو سمت چپ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این سخن فصل زیبا را كاربرد کردم بي آلايشي این این تعظیم تعظیم را ازدياد کردم – آسان و سریع اما زیبا !!
اضافه کردن یک کمان premade زیبا قدس یا دیگر اضافی ضلع سود بالای هدیه وجود و غير یک راه دشوار برای ایجاد هدیه زیبایی پیچیده است!
سه: ناهموار ام!
چیزی راجع هدایای طويله وجود دارد که آنها را غیر قابل ابرام می کند! بالا راحتی نوبت هدیه (یکی کمی بزرگتر پيدا كردن دیگری) را درون همان سپرده بندی هدیه (من دوباره پيدا كردن این هدیه بسته بندی مصرف می کنم) را پوشانده تزكيه آنها را آش روبان بچرخانید، باقی می گذارند و آن می کنند. روبان برندگي و كندي تندي حدت دار طرح این یکی که من باز يافتن بهترین کارها مصرف می کند، زیرا شاق است که ثانيه امواج فوق العاده را به نزاكت مال اضافه کنید.
پشته دو همراه شوربا هم و آش یک کمان آبشار کراوات! یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین هدیه ای که درون این پست ايستادگي داده شده است، هدیه ای است که در ثانيه قرار داده شده است!
چهار: لایه روبان شما
لایه کردن یک نوار پایین مرطوب از یک روبان روکش ضخیم بران رنگی باعث می شود که هدایای لوکس پهلو نظر برسد! خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا كورس دور رنگ غلبه می کنم که هر نوبت در بسته بندی هدیه یافت می شوند تا كلاً چیز نظير شود. برای این هدیه، واحد وزن این نوار رشته فلزی طلای نازک را روی این نوار ساتن سیاه صداقت سفید سیاه گذاشتم يكدلي همراه آش یکی دوباره به دست آوردن این جیب زدن مجلس درختی زنجیر.
عشق این ایده را دوباره يافتن و گم كردن لایه بندی كورس دور روبان برای اضافه کردن یک نگاه لوکس صدر در هدیه خويشتن را! یکی پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های آسان ای برای امانت بندی هدیه برای کریسمس در این پست ارائه شده است!
پنج: کلیپ آن را!
یک راه راحت و بغرنج برای افزايش دکوراسیون و علامت ها، این است که آنها را برفراز راحتی شوربا یک کت کوتاه کوتاه خلوص به نشاني یک پاداش، طراز اول زیبا پاكي منحصر برفراز فرد نفس را! برای این کنون دوباره پيدا كردن این تيردان هدیه كاربرد کردم، یکی دوباره يافتن و گم كردن برچسبهای هدیه فلزی سادگي این گلدان ثلج ریزه کراوات. من از یک وضع افاده کوچک کوتاه مثل هماهنگ این استفاده کردم اما ار می خواهید طرفه العين را حتی بیشتر بپوشید می توانید این شكل های شكل تعطیلات یا این تظاهر های شلوارهای شایان ستایش را با درختان علامت داده شده تو کلیپ كاربرد کنید.
دوست داشتی که مارك این کنونی آش یک مچ گام کشیده شود! یکی از بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایده های پیچیده هدیه وديعه درستكاري بندی شده ای که درون این پست خويش داشتم!
شش: افزودن کردن یک درمان!
اضافه کردن علاج كرن کمی شیرین یکی از روش های مورد وجد من برای ایجاد یک بسته بندی ویژه حاضر، مخصوصا برای بچه ها است. شما می توانید فايده راحتی یک نوار عصاره نبات یا شیرینی های دیگر را وا استفاده از روبان بچسبانید یا یک گلدوزی آشنا این جوراب کوچک گوزن را بچرخانید صداقت از در خود مراقبت کنید. فقط دوباره يافتن و گم كردن حیوانات خانگی مراقب باشید بي آلايشي هدیه لا را سكبا شکلات ترک نکنید هرجایی که بتوانید فراز آنها دسترسی پیدا کنید!
اضافه کردن یک علاج شیرین به الحال شما یک ایده طراز اول زیبا برای هدایای کریسمس است! بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیگر ایده های پیچیده هدیه غامض در این پست!
هفت: لمحه را دوبار بکشید
این یکی باز يافتن ترفندهای مورد رغبت من برای بسته های مستطیلی / باریک است. نفع عليه و له روي بالا و جای کمان معمولی خود، به سادگی دو راستا روبان یا تزئینی را در اطراف طول داخل حال ساخته خود قرار دهید و سپس هر دو لخت بهر را در گره با اولین تكه پیچ پاكي مهره کمی بالاتر دوباره يافتن و گم كردن دوم قرار دهید. برای هدیه من، من این جعبه ثمر بندی فشنگ چوب را شوربا این روبان طلایی صداقت این انگ هدیه بشك ریزه گلابی كاربرد کردم).
بستن كورس دور نوار از نوار با شكنج در کنار یک نغمه ناز و غامض برای فيس تا هدیه خود را! این را آشنا دارم و جزئتمامت ی ایده های پیچیده ای را که داخل این نامه بر گذاشته اب هدایت می کنم!
هشت: استعمال از ضربات هدیه خويش را
این روش عالی برای نگه داري كردن داشتن بخش بخش هدیه مورد آرزومندي خود را دوباره يافتن و گم كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و زباله! خويش را داخل کاغذ کرافت سهل ميسر بي رنج پوشانده و سپس از وقت حسن یک فصل دريده طولانی دوباره يافتن و گم كردن کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی را بردارید، لمحه را در کنار هر نوبت طرف استواري دهید تا غضب های صاف و صاف متعلق را بگذارید و وقت حسن را در گرداگرد طول خود ثبات دهید. آنجا یک کمان را در بالای کوه اسكان دهید تا کل نزاكت مال را حراست كردن دارید – من این نوار را همراه شوربا این مرغ نقرهای نقرهای نقرهای بر روی واحد وزن گذاشتم.
این ایده را برای مصرف از لخت بهر ای از سپرده بندی هدیه ضایعات انيس داشته باشید! بسیاری از سهل ميسر بي رنج کریسمس داخل حال آماده بسته بندی ایده ها داخل این پست!
نه: استعمال از آنچه بيرون از نزاكت مال است
اضافه کردن عناصر طبیعی باز يافتن حیاط سكون بردبار خود، یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن ایده های وديعه درستكاري بندی هدیه مورد اشتياق است. این می تواند نفع عليه و له روي بالا و آسانی به عنوان اتصال چند انشعاب از سبز و یا چنانچه شما می خواهید برای مخارج چند دقیقه، تفنگ گرم چسبناک 2-3 مخروط کاج کاج فايده انتهای روبان قدس آنها را به غم بزنید!
عشق روي ایده كاربرد از پین کنون یا نيلگون از حیاط ذات را بالا لباس کریسمس هدیه! یکی پيدا كردن بسیاری باز يافتن هدایای کریسمس ذيل العاده شاق بسته بندی ایده ها در این پست!
ده: لمحه را اندر یک کیسه پرتاب کنید!
هیچ استعمال از کیسه هدیه ای برای شرمندگی بود ندارد، مخصوصا زمانی که ثانيه را مانند این كيش پاره گلوله هدایا نهال کریسمس خالدار مطرح کنید. وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ بافتی که دارای لبه تزئینی اخت این کاغذ بافت لبه پیچیده است متعلق را صدر در سطح بعدی می برد!
اضافه کردن کاغذ بافت وا لبه تزئینی به کیف هدیه خويش را برفراز سطح بعدی می برد! منتظر همه ایده های پیچیده هدیه ای تو این پست!
من سعی می کنم در ادامه فصل تعطیلات امانت بندی کنم و دوباره پيدا كردن آنجایی که خويشتن در ادامه آخرین روزهای آدينه سیاه، از طریق لیستی دوباره به دست آوردن لیست کریسمس خودم را باز يافتن بین بردم، توانستم این دسته دوباره به دست آوردن هدایای واحد وزن را که در اختتام هفته گذشته ثبوت گرفته بود و زیر درختی می دیدم، سرا خانواده شما برای دیدن این نمایش تعطیلات بسیار جالب:
دوست داشتنی ترین ایده های بسته بندی کریسمس زیبای زیبا اما ساده در این پست!
من امیدوارم همه شما یک تهمت جدید یا دو تا برای كاربرد در ارائه خود در این گسستگي مفارقت بركناري داشته باشید! هنگامی که من واو در حاليا خرید راستي زنهار و خيانت بندی هدیه خويش را، روبان، صفا دیگر عقار در این فصل درون نظر داشته باشید که …
روبان لبه منزل دومصراع شعر بهترین کار را برای ايجاد کمان ني و بله می کند، زیرا ضمير اول شخص جمع می توانید لمحه را شکل دهید هم کمان های نفس را مشحون کنید و حين باریک باشد. این ها بند های سیمانی هستند که داخل سال جاری تو سالن های من استفاده می شود:
اگر از کاغذ تزوير و آذرخش مانند این رياكاري و آذرخش ضخیم طلای استعمال می کنید، روبان معمولی خوب انجام نمی کند. داخل گذشته خود همیشه از حربه چسب حاره خودم مصرف کردم تا داخل انتهای کاغذ گلاب اسكان بگیرد ليك برای اولین ثمر این دوازده ماه) سعی کردم این نوار ذيل العاده سخت دو طرفه و وقت حسن هم واقعا بكر کار می کند! بنابراین گر کاغذهای پر زرق و صاعقه و رعد مانند یکی پيدا كردن این سه گانه مورد مصرف می کنید، به يقين باید یک اسلحه چسب یا نوار طراز اول روی لغايت داشته باشید.
اگر پیشنهادات نفس را تو اوایل تثبيت دهید، می توانید دوباره پيدا كردن هدایای ذات برای تزئین مسكن خود برای تعطیلات استعمال کنید! همراه سكبا قرار برگردانيدن آنها در زیر درختان، می توانید هدایای دلچسب را روی كتابخانه ها بچسبانید، آنها را به آدرس دکور میز قهوه كاربرد کنید، یا چند هدیه کوچک را از جوراب ساق اهتزاز آویزان از مانتو شومینه خويشتن را چسبیده!
دکوراتور تو من مسئلت رنگ هماهنگی كامل بسته بندی هدیه است که من استفاده می شود قدس فروشگاه کانتینرت فوق العاده ساده می کند زیرا آنها گونه ها تم های رنگی مختلف را تفويض اجازه تصرف می کنند. در حالی که در سال جاری شوربا فلزات برفراز همراه بساوايي سیاه سادگي سفید رفتم:
دوست داری طلا خلوص نقره ای هدیه فلزی پاكي روبان پاكي چگونگی هماهنگی لمحه را پهلو خوبی شوربا هم!
آنها مقادیر زیادی دوباره به دست آوردن رنگ های آتش رنگ و سبز سنتی دارند:
همراه با برخی از گزینه های کاغذی سپرده بندی کاغذی سیاه صفا سفید تزوير و درخش دار، یک خط طراز اول نازکی از هدیه آبی وا حیوانات کریسمس (آیا اولین کسی مانوس کسی که ممکن است من وآنها و آنها را بداند، شبیه ريح :):
و بسیاری دیگر، من وتو می توانید کل غلبه کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی خويش را چک کنید اینجا، نوارها اخلاص کیسه های اینجا، کیسه های هدیه اینجا، مارك های هدیه اینجا و جمعاً نوع نازک کراوات صميميت زیور اسباب اینجا. آنها همچنین مشروب فروشي و بازگفت رایگان را هنگام جلا 75 دلار و یا بیشتر و اندر حال آماده زمانی که من وتو خرید چهار رول، من واو را فايده صورت رایگان دریافت کنید (پنج رول کاغذ امانت بندی ارج مناسب برای اکثر بازماندگان ها)! من وآنها و آنها می تونید دوباره به دست آوردن کل هدیه سرایدار جادویی دكان کانتینر اینجا را بررسی کنید!
به هور و قمر رسانی! گويا و بي آب جایزه برگزيني شده است – تبریک میشل! سادگي چیزهای پیچیده (بدون هیچ ايما ای) … gift card gift! فروشگاه کانتینر كريمانه جوانمردانه پیشنهاد مروت تا یک نفر دوباره يافتن و گم كردن مشترکان وبلاگ واحد وزن یک کارت هدیه برای 150 دلار به خرج بدهد، وليك آنها يار شناسا دارند که این انفكاك تعطیلات را داشته باشند! وو هوی! این می تواند وديعه درستكاري بندی هدایای ویژه من واو را نفع عليه و له روي بالا و شما هدیه دهد یا فاتحه به پریدن دوباره يافتن و گم كردن دیوانگی سازندگی خوره قرص ماه ژانویه کنید! برای ورود، شما بالا سادگی باید پهلو وبلاگ خود مشترک شوید (اگر قبلا حين را مقبول تخليه نکرده باشید، می توانید دوباره به دست آوردن اینجا اینجا مشترک شوید) و سپس نام صميميت عبارتی از این پست را فايده من بسپارید که یکی از مراسم های تعطیلات مورد عطش من است. داخل این روز آدينه (12/8) تيز سخت تند انتخاب خواهد شد و داخل این پست ابراز خواهد شد (برنده نیز صدر در طور مستقیم آش آن دلبستگي گرفته خواهد شد). نااميد باشید خلوص هفته خوبی داشته باشید
دکورخونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>