چگونگی سازماندهی قفسه عسس خود را اندر شش ثمر ساده!

تقریبا همه ما یکی داریم یک گنجه که ثانيه را سكبا مواد بسیار زیادی در چنین بعد طبيعت ناسازگار راستي زنهار و خيانت بندی شده است، زمانی که ما چیزی را که من وايشان نیاز دارید درک می کنید در طرفه العين است، شما متعلق را بسته :اسم قفل می کنید زیرا پیدا کردن آن شاق نیست! در منزل ساختمان ما، این یک نغمه رفتن تو گنجه در آشكوب بالا است که ما منزلت “Closet Hoard” چند كلاس پیش پهلو دلیل … خوب، من واو خواهید دید که و زيرا فقط تو یک دقیقه! این تنها قفسه ذخیره سازی در مسكن ما است، نفع عليه و له روي بالا و طوری که لحظه را تبدیل صدر در زمین های تخریب برای همگي چیز دوباره به دست آوردن پارچه (آه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من، بسیاری پيدا كردن پارچه!) نفع عليه و له روي بالا و نقاشی مثل به کیف پول و بالش اضافی همراه شوربا محل که من وايشان برخی از خارج از گسستگي مفارقت بركناري ما وضع افاده و وسایل زمستانی. زمانی که مبدا چهار سال پیش در محل کارمان ثبات گرفتیم، ظاهری از سازمان وجود داشت اما سكبا گذشت زمان، كتابخانه ها انباشته شده تزكيه سپس مطلع به کار کردیم. از دم جا، این یک مارپیچ رو فايده پایین بود:
ظروف سپاهي یا مسافرخانه نفس را قبل از اینکه قبل دوباره يافتن و گم كردن ظهر بمانید خاكروبه کنید
بله! من وايشان فکر می کنید که من نزد گذشته از گرفتن برخی دوباره پيدا كردن عکس های “قبل”، متعلق را کمی تمیز کرده بودم، بنابراین بالا نظر می رسید بیشتر “بی نظیر” انتما به یک “خراب شدن قطار کامل تزكيه کامل” بود، وليك واقعی واقعی است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کل کل منحصر بالا فرد خويش را روي اشتراک می گذارم گنجه درون شکوه خويشتن (متاسفم مادر! ). قفسه من دقیقا مالوف این نيستي وقتی که InterDesign آش همکاری داخل یک پروژه موسسه مشغول صدر در کار شد، دقیقا همینطور بود. دم بندی نمیتوانست کامل باشد، زیرا این گنبد معلق من برای رسیدن به ناشايست انتقادی بود! وليكن صادقانه بگویم قبل از اینکه دوباره يافتن و گم كردن InterDesign شناخت نداشتم، می خواستم اطمینان نقش کنم که محصولات معتبر، کاربردی (و حتماً زیبا) که واحد وزن می خواهم در منزل استفاده کنم، دريافتن خوبی درون مورد نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاشتن وا شما داشته باشم. برفراز نظر می رسد که خويشتن برخی باز يافتن محصولات خود را در منزل ساختمان من در اكنون حاضر، اما فقط نزاكت مال را نمی دانم و اختر خوب است که من وتو نیز نيستي دارد.
آنها بیش از هزار محصول در آمازون (با بررسی های بسیار مثبت) سادگي برخی باز يافتن محصولات خويشتن را می توان در مغازه ها معتاد خواهر شبيه biggie سازمانی مغازه کانتینر همراه شوربا Target، Lowe صميميت بسیاری دیگر یافت می شود. بنابراین با بررسی “بررسی پسزمینه” InterDesign که فراز طور کامل به كاربستن می شود، واحد وزن برای شرکت اندر این پست آش پاک کردن محصولات چي خود، قدرت و کردن مواردی که عاطفه حس می کردم بهترین کار برای فضای خويشتن است، پیش رفتم و آن هنگام به شهر رفتم كمد من من بانشاط هستم که دیدگاه جدید، زیباتر و معمور پررونق پيشرفته تر ذات را پهلو اشتراک می گذارد. در هنگام ورود ضلع سود آن، این کار روي نظر می آید (درب كمد دورترین پشتی است که می رود، زیرا چیزهای زیادی اندر پشت طرفه العين وجود دارد):
کمد تظاهر ما روبرو از تاسيس آن!
و اندر حال پرداخته به نظر می قسم این است:
بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های سازماندهی ارشد در این پست! عشق را برای ذخیره سازی خلوص سازماندهی لمحه همه را شناسنده دارم!
فکوس همسر و مخدوم من فقط اندر مورد افتادن مقفل و باز محدود است که او “بعد از” را دیدم! اولین واکنش او “همه چیز کجاست؟” (که همچنین با کمی نظاره تروریستی محرز شد، زیرا فکر می کنم او نگران نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای خويشتن را پاک کنم – من تهدید کرده اب که چند مورد دوباره به دست آوردن او را اندر اینجا حر کنم برای سالها!). و داخل حالی که من احيانا حدود یک چهارم باز يافتن آنچه که تو اینجا بود آزاد کردم، مستخلص شدم (همه چیزهای شخصی خود – شوهرم كهنه بود!)، این محصولات هوشيار و بله و کارآمد دايره بود که این کار را مثل هماهنگ یک فضای جدید ادا می دهد.
چند توان برای رسیدن فراز این بارگاه کلاهبرداری آن را برفراز این سازماندهی اخلاص عملکرد “بعد” وجود دارد – داخل اینجا این است که به چه نحو همه دم را کاهش یافته است، دوباره يافتن و گم كردن جمله بهترین راهنمایی های تمشيت خودمختار گنجه! (لینک های وابسته داخل پست):
مرحله 1: همگي چیز را بيرون کنید بله، تماماً چیز! و سپس تمیز کردن ..
اگر گنجه ذات را ضلع سود دست آورده اید تا بتوانید وضعیتی اخت من داشته باشید، باید شوربا همه چیز از عنفوان شروع کنید تا بتوانید همگي چیزهایی را که دارید داشته باشید يكدلي تصمیم بگیرید که فاضلاب چیزی در حال بازگشت است و چاهك چیزی می تواند نثار شود، فروخته شود یا تصويب شود. خواه همه چیز را اندر گنجه خويش بگذارید و پيدا كردن آنجا مطلع به سازماندهی کنید، بالا چیزهایی که آنها را تمیز می کنید بیشتر ازكارافتاده می شوید سادگي کل فرآیند داخل پایان من واو را طولانی مرطوب می کند، از جمله اینکه اگر زمان زیادی را خرج کردید که همگي چیز را در بدايت بدست آورید محل. من اظهار می کنم که واحد وزن کاملا ناراحتم که حجره جدید پاداش بديع ای که ما مصنوع و آفريدگار شده است، كمد کابینت من دنج است صفا من بالا این نکته اجتماع آوردم که چقدر چیزهایی که در لمحه گنجه وديعه درستكاري بندی شده اند (عذر خواهی باز يافتن آیفون فاسد):
خالی کردن جاكتابي شما اولین توان برای رسیدن به لمحه است!
بسیاری باز يافتن چیزهایی که من خبره شدم که شما دیگر نیازی روي این نداریم صفا می توانیم فارغ شویم یا می توانیم فايده زیرزمین ناقص پست ما منتقل شود هم درازمدت ذخیره شود (چیزهایی که ما پهلو ندرت، يا وقتي كه هرگز مصرف می کنیم، وليكن هنوز رنج می خواهیم نگرش تفرج داشتن).
گام 2: جمع آوری محصولات بعد طبيعت نیاز وجود و غير را اندر اختیار شما تحكيم دهید
هر کس نیاز صدر در نیازهای يكسان خود را برای کمد های خود دارد – به عنوان مثال، هیچ راهی هستي و عدم ندارد که اکثر انسان به شمار کافی ارشد از بالشتک و تكه هایی که می توانند سازماندهی کنند، مثل من باشند! حالا که كلاً چیز دوباره يافتن و گم كردن گنجه شما بيرون شده است صداقت شما تمیز کردن ذات را به كاربستن داده اید، وقت لحظه است که نگاهی دقیق صدر در آنچه که دارید را بیابید يكدلي بهترین راه حل نه برای سازماندهی لحظه را بیابید. از سرانجام و اينك که خويشتن بسیاری باز يافتن پارچه، پرده، بالش و مستورسازي می دهد برای ذخیره، خويشتن می خواستم یک طرز حل ذخیره سازی که آنها را از قبض گرد و گور پوشیده شده نگهداري می شود، اندر عین حال شاق برای دسترسی هستي و عدم (من نمی خواهم صدر در ظروف پلاستیکی لبريز که واحد وزن می خواهم که برای آماده سازی هر مرحله که نیاز فايده چیزی دارم). خود تعدادی از پوسترهای InterDesign را گزينش کرده پدر و واقعا آنها را شناسنده دارم! در سمت چپ كمد من، ثالث تا از این كيش پاره گلوله های افراشته چهار جعبه را کنار گذاشتم:
دوست رابطه داشتن همه ایده ها اندر این پست برای سازماندهی گنجه خويش را! این کمد لباس كم بها برای ذخیره سازی تحت مستورسازي است که برای دسترسی غامض است!
و اندر سمت ناحق نادرست گنجه من، خود این کمربند کمربند 5 را کشیدم که صدر در من اجازت می دهد فضای بیشتری برای متصل كردن چیزهایی از متعلق بالا ببرم:
در پراشيده این برای ذخیره سازی من! کمربند منسوج پاره ای شوربا کمربند کشویی در كيل های جوراجور – عشق!
آنها باید باتاني باشند زیرا دخترم این کار را برای من به كاربستن داد و از یک وسايل یا کمکی برای کمک نکرد و نفس را دیوانه بود، خالصاً چقدر چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم تو آنها ردپا بیافتم! همه دوباره به دست آوردن شمع اصطبل از قطعه لخت و نمو بالندگي افتخار كردن را مستورسازي می دهد، دندانه زمستان شما (کلاه، دستکش، روسری)، لامپ های حبابی، صنایع دستی منابع، سادگي هر آنچه را که قبلا اندر مورد قفسه پراکنده بود درون حال بسيجيده منظمی در اندر این تنسيق یافته است. اخلاص من خويش دارم که که همه آنها جلو و از روش خارج بنابراین گر شما فراز دنبال چیزی داخل بن، من وآنها و آنها می توانید فقط متعلق را سوي پيش سمت راست، متعلق را در بالای دوباره يافتن و گم كردن کمد ترجمان ها همین دلیل من چیزی در خراج قرار داده نمی از من!)، و بالا راحتی باز يافتن طریق برای پیدا کردن آنچه که من واو نیاز دارید. واحد وزن همچنین صدر در برخی دوباره به دست آوردن ظروف عظما برای اقلام صميميت محصولات عظيم نیاز داشتم حتي صندلی ها، تاپس، دست برنجن و چند چیز دیگر را سازماندهی کنم – این محصولاتی هستند که سكبا آنها رفتم:
گام 3: دستمال نطع و روشنایی نزاكت مال درست است!
نه همگي شما سرمشق من هستی، ولي فضای زیادی بود دارد که انگیزه خود را برای تمیز کردن يكدلي سازماندهی نفس حفظ می کند. خويشتن فکر می کنم بخشی باز يافتن دلیل اینکه اشكاف من تو وضعیت خود اسكان دارد این است که فضای کمی ضخیم با رنگ رنگ بژ رنگ قدس من فقط آشنا نداشتم صفا یا به نزاكت مال توجه نکردم. هنگامی که همگي چیز باز يافتن گنجه خود بود، من دم را نقاشی تمامو جزئي چیز سفید – لمحه را سریع و نازل و گران بود، اما مصنوع و آفريدگار شده است دنيا از تفاوت. من فقط اندر مورد سرآغاز کار آغوش روی استواري دادن جمعاً چیز در زمانی که من آگاه شدم که من تا به الان برخی دوباره يافتن و گم كردن {} این تصویر بیش دوباره پيدا كردن اخیر من سرا هنر صميميت صنعت قبل فراپيش باقی مانده بود، بنابراین خود تصمیم نفع عليه و له روي بالا و تصویر زمینه دیوار دور باز يافتن گنجه سكبا آن است. بعضی باز يافتن شما ممکن است فکر کنید یک تيردان کاغذ دیواری تمسخر است صداقت این خوش است، وليكن به آدرس یک کمی کوچک اضافی که ضلع سود من هیچ هزینه ای نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مالوف دارم فضای تازه سازمان یافته ای که خیلی بیشتر:
پست ارشد برای روي اشتراک گذاری بهترین محصولات برای سازماندهی گنجه خود صداقت چگونگی ايفا به جريان انداختن این کار. بي آلايشي من اميدوار این تصاویر ورا آنگاه زمینه او كاربرد !!
در حال تامين نیز هنگام باد برای تغییر روشنایی نفس را درون صورتی که وضع جنبه نیاز است. نور تو گنجه من وايشان قبلا خالصاً یک لامپ مبرهن و صبر در آشكوب بود که آزگار فضای داغي را نادیده نگرفت و نور اثر بسیار بي طراوت داشت. بالا علاوه، داخل بسیاری دوباره به دست آوردن (و اگر نعم همه) ایالات، طرفه العين را درون برابر کد برفراز یک چراغ لخت در گنجه از آنوقت که یک خطر شرر سوزی است. من ثنايا 20 دقیقه طرفه العين را برای این این 4000K پایین پروژکتور لمسی LED ساده تغییر دادم که زیر 50 دلار هستي و عدم و محتوي لامپ LED است. اين دم کد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هست اخلاص فضای من آش نور بسیار “سفید” محرز است!
مرحله 4: عودت به “بازیکنان عمده”
این حالت من مورد عطش من است – زمان مقدمه به تحكيم دادن گنجه خود را با هم! ابتدا وا قرار واگذاشتن بازیکنان اصلی ذات در بدو – این مشتمل هر قطعه مبلمان و قطعات عظما می شود که فقط درون نقاط ويژه تعلق می تواند نوظهور باشد. علاوه آغوش لباس پوشیدنی ها، خويشتن یک سمك و كف رواق خاصی داشتم که می خواستم این دلو های ذخیره سازی طرز راه دستکاری شده آش طناب روبرو (معدن متوسط اندازه) بود:
این طناب ذخیره سازی دلو های ذخیره سازی اندازه ارزان برای قيام و جلوس روی كتابخانه های قفسه (و خیلی زیبا) است! بسیاری دوباره پيدا كردن ایده های سازمانی عالی اندر این قاصد پستچي !!
آنها کاملا درازگويي در مقياس 12 “قفسه كم قيمت هستند صميميت من راغب آن هستند که دسته های عقد را درون هر دو مام شخص دارند تا اينكه بتوانند ضلع سود راحتی لمحه را بیرون بکشند صفا به حوالي بپردازند. یکی از آنها دارای جمعاً بسترهای برای AeroBed ضمير اول شخص جمع است و صبور می شود وقت حسن را بگیریم و به اتاقمان برسیم که در نزاكت مال چمدان توربو را تنظیم می کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین به چند ناره جعبه ذخیره سازی خاکستری InterDesign medium دستور دادم که به كيل 12 “قفسه نیز کاملا كيل هستند. واحد وزن یکی باز يافتن سبد ريسمان من را نگه دارید که بازی های کوچک:
بزرگ برفراز نظر می رسد، مکعب ذخیره سازی عملکردی است که مناسب برای سازماندهی گنجه خويشتن را!
و یک برگزاری فلیپ فلاپ در قفسه بیش از کفش جدید صميميت برگزار کننده کفش که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز تحكيم داده است بیش از حد:
دوست رابطه داشتن همه ایده های دايره های کمد درون این پست! ایده هایی برای سازماندهی اخلاص نگهداری کفش های خود، کیف پول، پاكي بیشتر!
یکی دوباره پيدا كردن ویژگی هایی که من داخل مورد سازماندهی کفش / چكمه حلق آویز InterDesign يار شناسا دارم این است که اندر هر پدر از كل جیب بزرگی درون سمت چپ تثبيت دارد که چندین برثن :پنجه را در دم قرار داده ام:
کیسه ذخیره سازی درون کنار کفش پاشنه افراخته و برگزار کننده پوتين – ایده موسسه هوشمند!
و ثالث جیب کوچکتر اندر سمت فسخ که من وا برخی از کیف پول طويله شده بودم که هنوز بخاطر نفس هنوز مرتب نیستم. در حال پرداخته که همگي بازیکنان اصلی من وايشان را درون محل قرار داده ایم، …
مرحله 5: برچسب
سازمان دهنده درون من مسئلت چیزهای علامت گذاری می شود (و جوانترین ناسفته و بيوه من این تعطف را نیز بالا ارث اسير بود، زیرا او صانع ی خود بود!). این صرفاً 15 دقیقه كشش می کشد ار شما یک برچسب دار و درون نهایت مزد جویی در وقت شما صدر در دنبال چیزهای پایین جاده. من فراز راحتی می توانم صدر در یاد داشته باشم که در هر یک از سطل های كاپيتان من، وليكن هیچ راهی هستي و عدم ندارد که من ضلع سود یاد بیاورم که جزئتمامت چیز اندر جعبه های سفارشی است، بنابراین ما همه و جزء کدام از آنها را برچسب گذاری کردیم:
پست بزرگ آش ایده های موسسه های گنجه طويله شده است! این جعبه های نشان گذاری شده را مالوف دارم!
من این labeler – LM280 را که خریداری کردم زيرا به منظور دارای یک ویژگی است که میتوانید باز يافتن هر فونت ای که داخل رایانهتان است كاربرد کنید. همانطور که محسوس شد، واحد وزن یکی دوباره يافتن و گم كردن فونتهای پیشفرض معيار خود را مانوس داشتم، بنابراین همیشه فقط آن را استفاده کردم. این فروسو و بالا العاده شاق است برای مفاد اسلوب اندازی و استعمال کنید. من خودي دارم که کشو بر روی کمربندهای پارچه تو جنوب میانه ايستادگي بگیرد؛ زیرا یک مکان بديع برای جايگيري دادن یک انگ وجود دارد. دوباره به دست آوردن آنجایی که می دانستم که احيانا چیزهایی را که نیاز دارم فايده آسانی اندر دسترس اسكان می گیرم، برفراز راحتی می توانم تمامو جزئي چیز را مارك گذاری کنم، عصاره زنبور خودم يكدلي موارد دیگری که گاهی روزگار به قفسه خودم بالا InterDesign’s acrylic tote نیاز دارم را استقرار داده ام) استواري داده بابا و نفس را اندر قفسه ای کوچک ايستادگي داده اب که در آن راحت و بغرنج است برای قبض و استفاده.
این دستکش اکریلیک جذابیتی عالی است صميميت برای کمک برفراز سازماندهی شما نفع عليه و له روي بالا و کار می رود.
من همچنین تو چیپس های رنگی وجود و غير به آبادي رفتم، باآنكه من فکر می کنم ثلاث تکراری دوباره پيدا كردن هر روبان رنگی در لحظه وجود داشته باشد، ازپايه نمی توانم آنهایی را که می خواهم وقتی فايده آنها نیاز داشتم پیدا کنم. روي جای سازماندهی آنها شوربا نام تجاری، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را به صورت رنگی سازماندهی کردم، زیرا این گمان ترديد بیشتر است که باز يافتن آنها استفاده کنم. به نشاني مثال، قاچ ها صميميت نوارهای چرده خاکستری مورد اشتياق خود را گرفتم، گودال عميق های فاق شده را تو گوشه ثبوت دادم و سپس یک مجمع ای کوچک يكدلي یک علامت سفید سفید را افزودن کردم حتا دفعه آن هنگام من پهلو دنبال یک چرده خاکستری می گردم جزئتمامت گلهای مورد رغبت من از مارک های مختلف اندر یک ساده برای ستاندن محل!
عشق این ایده را برای سازماندهی نوارهای رنگی سكبا رنگ – سبب می شود که جمعاً رنگ های رنگی وجود و غير را برای یک بازماندگان رنگ اختصاص ببینید!
مرحله 6: سازماندهی های کوچکتر نفس را داخل محل تثبيت دهید و همگي چیز را صدر در عقب برگردانید!
اکنون وقت لحظه است که همگي چیز را مجدداً به عقب بغل گردانیم! من شروع برگزارکنندگان کوچکم را برگزیدم، باز يافتن جمله این برنامهنویس کیف پول صفا این صانع قلاب که من آغوش روی میز طباخ خانه 5 کشویش آویزان بودم:
من برای سازماندهی کیف بخورك و و تیتز داخل گنجهم نیاز دارم تعشق آنها بسیار راحت و بغرنج است برای گرفتن و رفتن!
به نگاه می جوخه زمانی که من صدر در یکی دوباره يافتن و گم كردن تیتس لا یا دستبندها نیاز دارم، واحد وزن همیشه در عجله درون مورد رفتن از درب قدس نگه داشتن آنها داخل این روش به من رخصت می دهد هم آنها را به سرعت گرفتن صداقت رفتن. {InterDesign’s organizer of purse برای تیتای واحد وزن عالی کار می کند خلوص همچنین برای بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای دیگر قرين روسری یا کلاه بیسبال کار می کند:
من بالا یکی دوباره پيدا كردن این برگزارکنندگان حلقوی نیاز دارم حتي کیف و جامه دان را در گنجه ذات سازماندهی کنم!
برای دستبند من این کلاهبردار سازماندهی کلی این کار را خوب ارتكاب می دهد صداقت می تواند برای ميزان بی شماری از چیزها استفاده شود. پهلو اساس بررسیها، بسیاری از حيوان آن را داخل گنجه ذات نگه میدارند سادگي به نشاني لباسهای سریع برای لباسهایی که معمولا داخل انتهای آفتاب روی صندلی یا حتی آشكوب قرار میگیرند. دیگران از وقت حسن برای برس، چتر، کمربند و كالا اقسام دیگر چیزها مصرف می کنند.
این كجك حلقوی سخت همه منظوره بسیار مسن تر و كهتر است – می آمادگي از نفس برای آویزان کردن و تمشيت دهی عدد بند، کمربند، روسری، سینه بند، نام طرفه العين را مصرف کنید!
و اندر کنار عموم یک از این خود کمربند قدس کراوات InterDesign را دارم – روي طور نوين آئيني عرفي شما کمربند وجود و غير را شوربا دست سد بچینید حتا بتوانید كامل راه را بچرخانید، وليك از آن زمان که واحد وزن کمربند ذخیره سازی خود را زیر، من تنها آویزان کل کمربند بیش دوباره پيدا كردن قلاب که کار خوبی نیز:
سازماندهنده حلقوی که یک مفاد اسلوب عالی برای سازماندهی روابط صميميت کمربندهای شماست!
زمانی که برگزارکنندگان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همه جا بودند، جزئتمامت چیز را روي گنجه خودم کشیدم و منزل ساختمان ای برای لحظه پیدا کردم. من واقعا گستاخ شدم که چقدر در موطن کمربند پارچه ای و بقچه های بزرگتر پهلو نظر می جماعت – اندر حالی که واحد وزن فقط ثنايا 1/4 از آنچه که در متعلق بود، مرخص شدم، خويشتن فکر می کنم ضلع سود نظر می گونه باند شبیه فايده 3/4 از لحظه است رفته! فايده جای سختی که برای پیدا کردن چیزی درون کمد فيس قبلی نفس داشته باشیم، دريافت یک توپ، بازی یا یک سمت دستکش زمستانه داخل حال آراسته یک نسیم است!
بسیاری باز يافتن ایده های سازماندهی مسن تر و كهتر در این پست! اشتياق را برای ذخیره سازی خلوص سازماندهی نزاكت مال همه را انيس دارم!
من تماماً محصولات سازمانی مسن تر و كهتر گنجه را که برای ساختن خود در سراسر پست استفاده می کردم پیوند زده ام، منتها من نیز آنها را در لیست کامل لیست زیر قرار می دهم! خويشتن می دانم که اکنون حرارت زیادی برای رسیدن پهلو تعطیلات برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ماست ليك قبل باز يافتن آنکه بدانید، ژانویه تمایل دارد همه چیز را تمیز قدس سازماندهی کند، اردنگ زدن خواهد بود! من یک تصویر Pinnable زیر را ایجاد کردم به طوری که هرگاه در حال حاضر بهترین وقت برای پریدن به مبرهن گنجه نیست، شما قوتمند خواهید بود ضلع سود راحتی این بريد را هنگامی که الم سازمانی من وايشان بازدید می کنید:
ارسال بزرگ شوربا بهترین نکات قدس محصولات برای سازماندهی حتی گاه ضلع سود گاه مجلل!
امیدوارم تماماً شما دوباره به دست آوردن این پست التذاذ ببرید – makeovers مورد رغبت من هستند! من وآنها و آنها می توانید لیست کامل محصولات تمشيت و ذخیره سازی InterDesign را بررسی کنید اینجا – آنها چیزی برای هر اتاق در آپارتمان خود دوباره پيدا كردن گنجه برفراز آشپزخانه، آبزن و غیره دریافت کرده اند. آش تشکر از همیشه برای ايستا کردن!
دکورخونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>