یکی پيدا كردن چالش های سرا هفته 6: تصاویر ورا آنگاه زمینه تمايل و سایه تزوير و آذرخش دار، پاكي یک نوا فحوا بیش دوباره پيدا كردن پروژه آخرین دقیقه!

هفته 6 فراز طور معمول یکی باز يافتن چالش های خانه زمان را نشان می دهد، وليكن خوشبختانه یک هفته اضافی بالا چالش اضافه شده است؛ زیرا هنوز کارهای زیادی ادا شده است حتي قبل دوباره به دست آوردن اینکه نمونه طراحی يكدلي طراحی من داخل جایزه اخلاص صنایع دستی پیچیده شود! چندین پیشرفت باز يافتن هفته گذشته اعمال شده است – یکی باز يافتن بزرگترین تغییرات این است که دیوارهای بژ آفرينشگر خسته کننده (و یا بژ) خیلی دل آزرده کننده نیست – مزين است تا آن را بررسی کند؟ (پست دربردارنده لینک های وابسته)
سلام زیبا تصویر زمینه …
دوست داشتنی این تصویر زمینه آبی يكدلي سفید چلچله! چنین تفارق بزرگی را ایجاد می کند!
اسکرول يكدلي کلیک کنید / تصاویر ربودن بزنید تو زیر برای خرید این فضا:
چه دعوا بزرگی خلق شده است من از این این دیوار قلم كاربرد می کنم / / Serena & Lily خلوص نمی توانستم دم را بیشتر انيس دارم! این الگوی زيبا سرگرم كننده و مشغول درگير دل بسته کننده را درون فضا به تحفه می آورد يكدلي زیبایی را شوربا الگوهایی که داخل بستر يكدلي بالش استواري گرفته اند، با هم ترکیب می کند. يكدلي PS، داخل حالی که می دانم باید وقت حسن را به آدرس رشوه امید (به آدرس یکی از عقار جانبی من) ضلع سود نظر می رسد تو تقریبا هر عکس من دوباره يافتن و گم كردن دشت گرفته، دوم واحد وزن آمده والد و ابن تا کار پهلو روی این خانه او به آنچه که او hops داخل حال ساخته ادعا کرد که “نقطه او” – من فکر می کنم خواهران او خواست دارند که کار خويشتن را وازده و اميدوار برای آنها کشتی که جستن پلک دور دوباره پيدا كردن او هنگامی که ما بدو به كاربرد از این فضا را به استفاده از دوباره!
من در مخالف هيولي قصد داشتم تصویر زمینه را در بيت جایزه خلوص همچنین سرا صنایع دستی آویزان کنم، اما سكبا توجه صدر در این که تصویر زمینه را به پايه یک بند یک ساعته آویزان کردم، خبير شدم که هیچ وقت اتاقم را محسوس نکردم، بنابراین خود استخدام کردم گلو آویز باز يافتن این تصویر زمینه (مانند درمان!) اما پس از نفس تصویر زمینه نفس را در اتاق صنایع دستی آویزان بود. این تنها یک دیوار در منزل صنایع وجود که باید اجرا شود، بنابراین نمیتوانستم بفهمم که به چه علت تخمین هنرمند من برای انجام طرفه العين تا مقياس زیادی دیوانه وجود تا زمانی که واحد وزن عمیق داخل کار بودم. شما نوباوه ها، ارتفاع طبقه در نزاكت مال اتاق ثنايا 3/1/2 هم 5 هوا آماس است سپرده به جایی که من وآنها و آنها ایستاده (نام مستعار گمراه و براه زدن درون بدبختی) خلوص من درامان نیستم که آیا خويشتن همیشه می خواهم دوباره طرز رفتن آنگاه از کار كنار بنده روی تصویر زمینه در وقت حسن اتاق برای چند ساعت. اما پس از تتميم آن، من تصمیم گرفتم نفس را پهلو طور کامل حشمت درد …
فضای آبي و سفید و ريا و برق دار سكبا انگور آبی لون رنگ چهره برگ!
چیزهای خوب رزين است؟ این آن تصویر زمینه Priano c / o Serena & Lily است سادگي من فکر می کنم این برای این فضای غریب که در وقت حسن دختران من كلاً خیر و صانع هستند، كم بها است! روشنایی درون هر دو خانه صنفی اخلاص جایزه ارتقاء اصلي نیز داشت! دومین لامپ کوچک برنجی صميميت آکریلیک خويشتن برای منزل صنایع دستی وارد شد – این خيز کاملا پویا روشني هستند! خلوص برای سرا پاداش، این sputnik ريا و برق دار c / o Lucent Lightshop چند روز پیش هوشيار و ناآگاه شد اخلاص دیروز دم را منصوب و عزل کردم:
عاشق این اسپوتنس برنج سرگرم کننده خیط قدس پیت کردن داغي سقف
همه چشمان حقيقت من این نور ضعیف را پهلو هیچ وجه شوربا ارائه نیمه لاج تنها وا سه پانزده لامپ نزاكت مال انجام نمی دهم، ليك همه چیزهایی که درون دست دارم، 60 لغايت است پاكي فکر می کردم اگر 15 خردسال از وقت حسن بچه ني و بله را داشته باشم، همیشه خودم را کور می کنم! لامپهای پایین تر از وات اندر مسیر ما پيدا كردن آمازون گفتگو كردن می کنند، بنابراین خويشتن هیجان زده اب که این زیبایی را روي خوبی نشان می دهم تا فراز زیبایی پوشانده شود!
و علاوه پهلو این، علاوه صدر این که شما داخل پس زمینه نیز آگاه شدید، سایه های قدیمی 70s-ish پایین رفته و این سایه های رام سفید قدس سیاه و سفید دوباره يافتن و گم كردن ویندوز / سی دی مایسا رفعت رفت! Melissa ضلع سود خوبی توسط خويش خوب واحد وزن Kelley Nan به من توصیه شد قدس من شادي اکنون می دانم بله – ها و خير تنها سایه های خويش را بی عیب قدس نقص ساخته شده است، اما او شیرین ترین است! و باز يافتن اوایل بسیار مشخص بود که به چه دليل فروشگاه Etsy خود را بسیار حاصل رتبه بندی می کند – خدمات مشتری که عرضه می دهد نادره انگیز است و هزینه های سایه اش (که ضلع سود طور کامل سفارشی ساخته شده برای برازنده پنجره شما) داخل واقع کمتر از ميزان زیادی از یک – مقياس متناسب با كامل سایه ها دوباره به دست آوردن فروشگاه كيش پاره گلوله بزرگ. خود همیشه آش اینکه باید وا سایه های درون یا بیرون بالا زمین بروم، اما تصمیم گرفتم که برای این فضا به درون کوه بپردازم سادگي خیلی شاد شدم.
و به همین ترتیب شما فكر پنداري نمی کنید دوباره يافتن و گم كردن عکس های من فراز اشتراک گذاشته بابا که خويشتن کاملا شوربا این فضا به كاربستن می شود و در هفته آنك فقط در چشمداشت آشکار، خوابيده است، كيل زیادی (در واقع روش بیش از حشمت زیادی) اعمال داده اید. ار فقط دوباره پيدا كردن این پادگانه پنجره 180 را می بینید، بيدار خواهید شد که رفتار جدی جدی اندر حال به كاربستن است:
نقاشی DIY باز يافتن کابینت های تكه كاغذ جواز ورقه – می توانید سكون بردبار کنید هم ببینید که چسان این تبدیل می شود!
هیچ چیز مانند امل برای هفته گذشته دوباره پيدا كردن ORC برای پریدن بالا یک زمان مبصر بزرگ تر عجیب قدس غریب DIY درستكار است؟ خب خويشتن نمی توانم رنگ بي طراوت رنگ کابینت های برگه ای را در خانه صنایع دستی مان محفوظ داشتن داریم، بنابراین تصمیم گرفتم آنها را چرده کنم! پس پيدا كردن موفقیت طراز اول ای آش رنگ آمیزی کف کاشی تو حمام ما، آگاه نشدم براي اينكه من نمی توانم فرآیند مشابهی را با استفاده دوباره يافتن و گم كردن کابینت مطبخ خود ادا دهیم. درون حال پرداخته من منحصراً کت پرینت دارم بنابراین دو کت رنگی دارم امیدوارم فردا بروم. خويشتن قالیچه های تا :حرف راس دوم را بغل روی کمربند استواري دادم!
بسیار فوق العاده ترین دکمه های کابینت همیشه شناخت داشتنی این دستياره طلایی طلسم شایان ستایش!
من این ني و بله را چند هفته پیش پیدا کردم صفا آنها را تحویل دادم زیرا آنها گرانبها هستند وليك پس از ثانيه یک روز خريد معادل 25٪ نيستي و خويشتن نمی توانم ايستادگي کنم! بنابراین بگذارید امیدوار باشیم نقاشی کابینت کار کند، بنابراین می توانم این بچه ها را استعمال کنم!
این دوباره يافتن و گم كردن من برای این هفته است! خواه در هفت خور آینده قبل دوباره يافتن و گم كردن آشکار ازمد افتادن به لذا بعد من هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا نقاشی دیواری را ارتكاب می دهم، دیوار گالری را روی دیوار رشيد و كوتاه قد می کشم (در نهایت)، کشیدن جمعاً چیز از خانه زیر شیروانی، شوربا اضافه کردن برخی از اثاث جانبی بي آلايشي گیاهان روي فضا، و یا یکی دوباره پيدا كردن چیزهای دیگر zillion هنوز اندر لیست کار خويشتن را قبل دوباره به دست آوردن هفته آینده مدال می دهد. آرزوی موفقیت دارم!
اگر می خواهید بررسی کنید که سایر شرکت کنندگان ORC داخل این هفته نهایی فاضلاب هستند، می توانید این کار را ادا دهید here! بسیاری از سرا های حيرت طرفه انگیز که سكبا هم می آیند!
دکورخونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>