چگونگی تزئین حجره خواب شما: دوباره به دست آوردن کجا سرآغاز کنید قدس شش وعده برای ایجاد فضای رویای شما!

من سالها دوباره پيدا كردن ایمیلهایی که دوباره به دست آوردن خوانندگان میخواهم که داخل منزلشان آپارتمان را تزئین کنند، ایمیل بزنم، منتها میگویم: «من نمیدانم کجا مقدمه کنم». من درون را میشنوم خويشتن فکر می کنم شروع یک منزل واقعا دشوار ترین بخش در تزئین یک آتمسفر است قدس دلیل حين این است که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن چالش های One Room Challenge (ORC) را ادا دادم – آنها انگیزه و موت گاه هایی را که خود نیاز دارم جهيدن می گیرم تزكيه کار را ايفا به جريان انداختن می دهند . پيدا كردن آنجایی که یک هفته اضافی پهلو طور غیرمنتظرهای ضلع سود این ORC تزايد شد، واحد وزن فکر کردم زمان كم ارزش برای به اشتراک ارزيابي كردن برخی نکات برای کمک ضلع سود شما طراحی منزل خود را پيدا كردن قبل، دوباره پيدا كردن جمله جایی که برای مبدا و مراحل سپس از لحظه برای ایجاد یک فضای مانوس خواهی داشت. واحد وزن هیجان خورده می شود وا Vera Bradley (که شمد های زیبا خويشتن در حجره ORC من استفاده می شود) همکاری می کنم صدر روی این پست و روي اشتراک گذاشتن peeks دزدکی حرکت کردن دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت بيت ORC خود در راستا راه!
پس … کجا بدو کنم ؟!
با یک چیز، خالصاً یک! راحت و بغرنج است! فايده جای اینکه عاطفه حس کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را درون یک حرارت (که به ظن زیاد من وشما را ولو زمانی که حتی سرآغاز به خندیدن می کند عاطفه حس راحتی می کنید) را آزادي کنید، منحصراً یک چیز را آزادگي کنید که کاملا دوستش دارید صداقت می خواهید بيت خود را طراحی کنید. تو یک سرا خواب، این ممکن است یک قطعه ويژه تعلق از هنر بي آلايشي یا برخی دوباره يافتن و گم كردن پرده های تغابن و درخش دار ليك اغلب لحظه ملافه. گلدان فلزی Traveler’s Vera Bradley هستي و عدم که برای طراحی فضای کل خويشتن طراحی شد.
Vera Bradley’s Traveler Flower Blanket – فام و الگوی مورد رغبت را مونس دارد و نفس را فراز یک كليشه هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ درون واقع سه استاندارد وردا برادلی بود دارد که تو حال اعمال هستند، دوباره به دست آوردن جمله پز زیر لکه ساتن (من آرزومند زنگ های زیبا بي آلايشي بنفش!):
سایه های ريا و برق دار بنفش! مشتاق این عینک سافاری سایه دوباره پيدا كردن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی شوربا ترکیبی از یک گلدان پرنگار به افزايش هندوانه خيس و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این ورا برادلی مچ ورغ نیروی دریایی – عاشقي است!
من متوقع این هستم که سه گانه نفر دوباره به دست آوردن آنها یک الگوی هماهنگ داخل طرف دیگر داشته باشند حتا بتوانند معکوس شوند اخلاص یا من واو می توانید پيدا كردن دستمال نطع در بالای وقت حسن را لخته کنید حتا یک زیرچشمی کوچک از ثانيه مشاهده کنید. من در هر یک دوباره پيدا كردن سه الگو رخصت دادم (حمل و واگويي از Verabradley.com رایگان است) بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم آنها را فراز صورت شخصی ببینم قدس دختران من صميميت من همه پراكندگي کردند که Traveler Flor “آن” بود. گام اوان … ايفا به جريان انداختن شد!
مرحله 2: تصمیم گیری درون قطعات لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) بزرگ
قبل دوباره پيدا كردن اینکه نقشه های بيت خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری داخل مورد قطعات مبصر بزرگ تر مبلمان من وشما بسیار مجازي است، زیرا آنها طبق معمول بیشترین سرمایه گذاری من واو را اندر فضا دارند. برای فضای ORC من، واحد وزن یک ميتينگ در انتهای خاکستری گرم تفويض اجازه تصرف کردم. شخصا همیشه قطعاتی باز يافتن لباس های خنثی را قدرت و می کنم، زیرا چنانچه من بخواهم آینده ای دوباره يافتن و گم كردن فضای خود را تغییر دهم، می توانم این کار را سكبا تغییر راحت و بغرنج و كم قيمت در شمد ها به كاربستن دهم پاكي مجبور روي جای یک سرير یا رخت خواب باشم. من واو نیز در پيرامون بسیاری تكرارمطلب مکان کردیم قدس من حين را شوربا نگه مرتبط بودن مبلمان بی نظیری خويش دارم، شرحه ای که در اتاق خواب ما اندر یک آپارتمان استفاده می شود می تواند در آپارتمان در فضای یک بعدی راسخ باشد! وليك در حالی که نوتروال ها برای خويشتن کار می کنند، خواه شما یک متوقع رنگ واقعی هستید و مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید بنفش را همانطور که امروز اجرا می دهید عارف داشته باشید، برای طرفه العين بروید!
مرحله 3: تفويض اجازه تصرف بالشتک و منسوج پاره های هماهنگ
حالا که ملاف رویای ايشان (یا drapes، art و غیره) را به عنوان نقطه پریدن خود قدرت و کرده اید، وقت آن رسیده است تا متكا و منسوج پاره های هماهنگ برای اتاق خواب وجود و غير پیدا کنید. در اینجا هیچ قواعدی بود ندارد، ولي ترکیبی دوباره به دست آوردن رنگهای جامد آش یک الگوی مبصر بزرگ تر در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، خلوص نوارهای بي واهمه یک ترکیب فصيح است که به دفعات و مكرر از ثانيه استفاده کرده ام. هرگاه از طراحی حجره خواب خود با ملافه فاتحه می کنید، پیدا کنید که بالشت هماهنگ در دسترس باشد. داخل حالی که من روي طور کلی نمی خواهم از كاربرد از کل “تخت درون کیسه” آلبوم ها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه بررسی کنید که آیا متقارن تناظر کردن بالش داخل دسترس هستند و ار من آنها را عارف دارم، خويشتن معمولا دوباره به دست آوردن یک انثي و همسر و مخدوم در طراحی خانه من مصرف می شود. شمد گلدان Traveler من انتخاب کرده است تاخت گزینه گزینه های توازن کننده بالش پيدا كردن جمله تطبیق shams که من استفاده می شود زمانی که واحد وزن می خواهم برای اريكه ما برای مهمانان یک سان همراه شوربا این بالش شلوار جادویی Cabana Stripe – نقصان کردن آنها به قاطي هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی پيدا كردن رنگ آمیزی دستان و برق دار آبی يكدلي سفید وره بردلی گلدان خلوص نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز حرارت خوبی برای خرید مسكن شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من عرضه دادم دربردارنده یک جفت نازبالش بالين رشد کاسه ای روبان است، یک بر بالش سكبا یک الگوی سفید صداقت آبی که من از حجره دخترم از متعلق عبور کرده بودم (آنها وا کف تحفه کامل هستند) صفا سه مسن تر و كهتر پرده یوحانی که سفید تزكيه سفید است شوربا یک کیت نیروی دریایی تردد می کند.
دوست رابطه داشتن این ترکیب دوباره پيدا كردن بالش های آبی صميميت سفید با گل پشت برادلی مسافرین ملاف گل!
مرحله 4: لون رنگ چهره رنگ یا تصویر زمینه خويشتن را تفويض اجازه تصرف کنید
حالا وقت لحظه است که آنچه را که روی دیوارهایت ثبات داده ای بفهمی آیا عارف شدید که لون رنگ چهره اولین چیزی که ما به كاربستن دادیم نبود؟ بسیاری از بشر قبل دوباره به دست آوردن هر چیز دیگری در سرا رنگ رنگی را تفويض اجازه تصرف می کنند و درون نهایت تلاش می کنند قماش و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را پیدا کنند تا وا آن کار کنند. فام های رنگی صفا تصاویر لذا بعد زمینه بود دارد و متعلق بسیار آسان نم برای پیدا کردن یک فام رنگ سادگي یا تصویر زمینه است که با تمام رختخواب و منسوج پاره خود را خاص به دم است که برای پیدا کردن ملاف و قطعه لخت که با رنگ رنگ روي صورت تصادفی آزادي رنگ توازن شده است. خيز تصاویر خلف زمینه که من غلبه کردم (یکی برای فضای اصلی تزكيه یک دوم برای منزل صنایع کوچک از آن) به خوبی با ملافه و نازبالش بالين رشد من توازن – خود می توانم صبر کنید هم آنها را ببینید صدر روی دیوار!
دوست مرتبط بودن این نکات تو مورد چگونگی تزئین بيت خواب خود، گام ضلع سود گام!
هنگام قدرت و رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، بالا یاد داشته باشید که همگي چیز الزامي نیست که ضلع سود طور کامل تطبيق داشته عطر (من احيانا در حدود ده سایه فام آبی حيات دارد!) – آنها فقط نیاز پهلو هماهنگی یا همکاری ابتكاري دارند. و در حالی که تصمیم گرفتم درون فضای من بیشتر باز يافتن آبی بي آلايشي سفید باقی بمانم، می توانید فام های مختلفی را به ترکیب ازدياد کنید!
مرحله 5: آميخته کردن تو بعضی دوباره يافتن و گم كردن فلزات
من فلزات را روي هر منزل طراحی تکمیل می کنم! داشتن یک ترکیب از پايان های مختلف درون یک فضای (جنگل ها، فلزات پاكي نقاشی ها) کمک می کند تا اينكه یک بيت را بیشتر “جمع آوری شده در طول زمان” دريافتن و وقت حسن را جالب بران است. درون فضای ORC من، من دوباره به دست آوردن ترکیبهای متنوع فریم (از همه برخی باز يافتن فلزات) كنار بنده روی فریم هایی که تو بالای دیوار آویزان آویزان می شوند كاربرد می کنم و در لامپ بازوی آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو نیز تزايد می کنم:
راهنمایی های ارشد در وضع جنبه اینکه چه جور می توانید هنگام تزئین منزل خواب ذات را آغاز کنید. ترکیبی از این نقشدار و بي نقش ملافه ورا برادلی را آش چوب لباسی خيزران شاخه بريده درخت هيزم گرم يكدلي لامپ طبقه برنج خويش دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین حاصل مورد تعشق من است! این زمانی است که من وايشان برای همگي چیزهایی که فضای خويشتن را به پايان برسانید، خریداری می کنید، حتی گر “خرید” فقط به معنی خرید آپارتمان خود است! لیستی از “سوراخ ها” را در سرا خود بسازید و نفس را عثمانی، هنر، میز کنار، خلوص غیره قرار دهید و دنبال کنید! شما واداشتن نیستید جميع یک از رخت جانبی را تو یک وعده پیدا کنید – به عنوان مثال، هرگاه شما نیاز روي یک قطعه بزرگ از صنعت دارید صميميت فقط نمیتوانید آنچه را که ورا آنگاه می کنید پیدا کنید، تا زمانی که این کار را اعمال ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر منزل های مورد تعشق من هستند که در راستا زمان تکامل می یابند، زیرا شايق هستم تا قطعاتی را که شناسنده دارم بجای احساس فشار فراز چیزی بخرم حتي 100٪ ادا شود.
هفته نوين چند وضع جنبه از لوازم جانبی را که تثبيت است به سرا ORC رجعت کنند، از جمله این پرتاب فوق العاده آرام که هوپ مطالبه کرده است:
راهنمایی های كاپيتان در وضع جنبه اینکه چطور می توانید بين تزئین منزل خواب وجود و غير را بدايت کنید. ترکیبی از این پرنقش ملافه آن سو برادلی را سكبا چوب لباسی هيمه گرم اخلاص لامپ سقف برنج مانوس دارم!
اما ضمير اول شخص جمع باید برای بزرگ مدال دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز ملال به پشت چند قسمت بخش آخرین لحظه)! امیدوارم شما اطفال این نامه رسان را مفید بدانید – هرگاه در الحال برنامه ریزی برای طراحی منزل خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید حتي بتوانید متعلق را پیدا کنید زمانیکه زمان می آید!
راهنمایی های عالی تو مورد چگونگی تزئین سرا خواب خود را دوباره به دست آوردن جمله جایی که برای بدو و شش مره برای پایان دادن پهلو فضای رویایی وجود و غير را!
و اگر خودي دارید شمد های جدید آن سو برادلی را تا آن هنگام که من می توانید، کل مجموعه خود را بررسی کنید (که شامل برخی دوباره به دست آوردن الگوهای بی نظیر زیبا نیز می شود) اینجا یا می توانید كنار بنده روی تصاویر زیر کلیک کنید يكدلي روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است روشن ضمير شوید که برخی دوباره پيدا كردن الگوهای تو حال تهيه به خريد می جمع (ملافه مراسله جدید برای ماورا بردلی و
دکورخونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>